mentoring 04mentoring 05

Lubuskie Forum Mentoringu

lubuskie forum mentoringu logoZ wielką przyjemnością zapraszamy na konferencję podsumowującą doświadczenia z realizacji projektu „Mentoring – innowacyjna metoda aktywizacji”, która odbędzie się 18 września o godz. 12.00 w Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze.Mentoring ma na celu indywidualizację procesu poszukiwania pracy poprzez kontakt i relację młodej osoby z mistrzem. Metoda zorientowana jest na proces i rozwój potencjału ucznia, a opiera się na inspiracji, stymulowaniu i przywództwie. Pomaga w programowaniu sukcesu na rynku pracy osoby mentorowanej, poprzez wzrost samoświadomości oraz pokazywanie możliwości własnego rozwoju.

Mamy nadzieję, że spotkanie będzie okazją do ciekawej i inspirującej rozmowy na temat mentoringu, partnerskiej relacji mistrza z uczniem oraz sposobów aktywizacji osób młodych. Dyskusję rozpoczną wystąpienia prelegentów: dra Artura Dolińskiego oraz dra Andrzeja Zygadło, mentorki Beaty Piasny oraz Tomasza Misztala. Zapraszamy do podzielenia się swoimi doświadczeniami podczas panelu. Spotkaniu towarzyszy inauguracja Forum Mentoringu, a całość zakończy bankiet.

Konferencja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i udział w niej jest bezpłatny.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie obecności na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Serdecznie zapraszamy!

Do pobrania:

Program Lubuskiego Forum Mentoringu (PDF)

mentoring stopka